FORUM HR CHALLENGE POLAND 2021

forum -

Opis wydarzenia

tagi:

FORUM HR CHALLENGE POLAND 2021

Wyzwania HR w dobie pracy hybrydowej

Forum odbędzie się 10-11 marca 2021 r., online

Program

 Nikt z nas nie zna dziś odpowiedzi na to, jak będzie wyglądała przyszłość, ale Forum to świetna okazja, aby porównać nasze przemyślenia i odpowiedzieć na nowe wyzwania, które pojawiły się w codzienności

HR-owca: rynek pracy staje się rynkiem zrównoważonym, zmienia się konsument i jego zachowania zakupowe, pracownicy nie odnajdują granicy między pracą a domem, nie wiemy jak ich motywować zdalnie, jak przygotować managerów na bycie „zdalnym” liderem…

Nasze spotkanie dedykowane jest dyrektorom, business partnerom i managerom HR z największych polskich firm. Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na to, jak przekształci się rynek pracy w najbliższym czasie, jak przygotować się na nowe wyzwania, poradzić sobie z konsekwencjami niesionymi przez pandemię, nie tylko dla samego HR, ale także całego biznesu. Od dawna wiadomo, że HR jest nierozerwalnie związany jest z biznesem - dlatego w Forum udział wezmą przedstawiciele innych działów firmy, którzy opowiedzą o swoich oczekiwaniach w stosunku do HR w „nowej normalności.” 

Forum przygotowane jest wg. zasady problem solving: omówimy wyzwania i poszukamy rozwiązań

w takich obszarach: #HR i biznes w modelu hybrydowym, #zarządzanie zespołem w organizacji#rekrutacja i zwolnienia online, #motywacja i zaangażowanie w „nowej normalności”, #kompetencjeoraz #komunikacja.

Na spotkanie zaprosiliśmy także zagranicznych ekspertów, aby podzielili się doświadczeniami spoza Polski, forum odbędzie się w bezpiecznej formule, 100% online. 

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać opinii prelegentów z m.in.: Jeronimo Martins (Hebe), Microsoft, Oriflame Poland, TUI, Vodafone, Drogerie Natura, Kompania Piwowarska, DR. MAX, Wabco Polska, Colliers International, Tauron, DHL Global Forwarding, GSK, Santander Bank Polska, SIG , Grupa Lotos, T-Mobile, Orange, AVIVA Siemens, TIM, Imperial Tobacco.

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 10.03.2021 - 11.03.2021
  • Dz. tyg.: śr. - czw.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: online, online
  • Miejsce: online
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.