Employer Branding Management Summit 2017

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Czy można przyciągnąć uwagę kandydatów, walcząc nie tylko o ich umysły, ale też o ich serca? Czy pracownicy emocjonalnie związani z firmą będą lepszymi ambasadorami marki? Najlepsze marki pracodawców świata udowadniają, że tak! Współczesny employer branding musi budzić silne emocje, a do pracy na rzecz budowania emocjonalnej więzi z marką pracodawcy warto wykorzystać właściwości ludzkiego mózgu.

Emocje w employer brandingu to temat przewodni Konferencji Employer Branding Management Summit 2017, na którą zapraszamy już 8 czerwca 2017 r. do Warszawy. To już szósta edycja konferencji, na której spotykają się osoby zajmujące się budowaniem marki pracodawcy, rekrutacją i szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi, PR-em, marketingiem oraz inni pasjonaci EB.

W czasie konferencji będzie można wysłuchać 12 wystąpień inspirujących prelegentów – ekspertów w swoich dziedzinach, wśród których znajdą się m.in.:  prof. Dariusz Doliński, Natalia Hatalska.

Program

Zapraszamy do zapoznania się z programem Konferencji Employer Branding Management Summit 2017 na stronie. Podczas 6-tej edycji będzie okazja na poznanie światowych i polskich trendów w branży EB, na wymianę doświadczeń i pomysłów oraz na znalezienie inspiracji. Tym razem tematem wiodącym konferencji będą emocje w employer brandingu!

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 08.06.2017 - 08.06.2017
  • Dz. tyg.: czw. - czw.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: al. Armii Ludowej 26, Warszawa
  • Miejsce: EY Academy of Business
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.