# Employee Engagement & Retention Summit

Forum -

Opis wydarzenia

tagi:

# Employee Engagement & Retention Summit

Business and HR together- to better answer for employee retention challenge!

20-21 listopada, Hotel RenaissanceWarsaw Airport Hotel

 

O motywowaniu, budowaniu zaangażowania i retencji powiedziano już prawie wszystko, ale my się tego nie boimy, bo dialog, który inicjujemy będzie zupełnie unikalny: będzie to rozmowa HR i Biznesu:Prezesów, Szefów działów biznesowych oraz HR największych firm, któraodbywać się będzie w formule problems solving.

Tworzymy cross- branżowy dialog i  przełamujemy silosy w firmach, by dzięki zacieśnieniu współpracy działów komercyjnych i HR, wspólnie wypracować odpowiedzi na wielkie wyzwanie naszych czasów: zapewnienia zrównoważonych zasobów ludzkich w nieprzewidywalnym, stale zmieniającym sięświecie VUCA.

Podczas researchu kilkudziesięciu Prezesów i Szefów działów komercyjnych i HR z dużych firm, wskazało nam swoje największe wyzwanie: konieczność zaangażowania i zatrzymania pracownika w firmie– a w razie jego odejścia, efektywne zrekrutowanieoptymalnego zastępstwa- chodzi zarówno o pracowników wysoko wykwalifikowanych, na stanowiskach kierowniczych/zarządczych, jak i osoby na stanowiskach niższych, pracujących w magazynach, czy kierowców. Wobec najniższego od dawna bezrobocia, braku odpowiednich kandydatów na rynkuoraz trudności wyszukania i zrekrutowania pozostałych pojedynczych pereł to wielkie wyzwanie.

Nie miejmy złudzeń: lepiej nie będzie! Nowe pokolenia na horyzoncie, rewolucja 4.0, zmienne otoczenie makroekonomiczne przyniosły inny paradygmat zapewniania ciągłości operacyjnej biznesu, a nasze forum przyniesie odpowiedzi i inspiracje jak sobie poradzić w tej nowej sytuacji.

 

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 20.11.2019 - 22.11.2019
  • Godzina: 09:00 - 20:00
  • Dz. tyg.: śr. - pt.
  • Czas trwania: 3 dni
  • Adres: Żwirki i Wigury 1H, Warszawa
  • Miejsce: Hotel Renaissance Warsaw Airport Hotel
  • Wstęp: Płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.