CSR Poland 2024

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Jakie zmiany czekają biznes w kolejnych dekadach? Jak wykorzystać talenty pracowników w celu zmiany świata? Jak mówić o społecznym zaangażowaniu firmy? O tym 21 i 22 marca w Krakowie będą rozmawiać eksperci i uczestnicy CSR Poland 2024. Druga edycja konferencji pod hasłem “Human side of business” pozwoli pogłębić wiedzę i poznać praktyczny aspekt działań przedsiębiorstw z zakresu zrównoważonego rozwoju. HR Polska jest patronem medialnym wydarzenia.

CSR Poland to jedyna konferencja w południowej Polsce w całości poświęcona CSR. Odbędzie się w Centrum Konferencyjnym CKF_13 przy ul. Fabrycznej w Krakowie. Tak jak w ubiegłym roku towarzyszy jej konkurs CSR POLAND AWARDS dla firm i osób zaangażowanych społecznie. Za wydarzenie odpowiada Fundacja Poland Business Run, najbardziej znana z organizacji charytatywnego biegu Poland Business Run.

– W trakcie konferencji uczestnicy posłuchają ekspertów, poznają dobre praktyki i zainspirują się do wprowadzania działań z zakresu CSR w swoich firmach. Oprócz prelekcji, odbędą się także panele dyskusyjne. Zapraszamy do udziału wszystkie firmy, które już realizują projekty społeczne lub planują rozpocząć takie działania w swojej organizacji – mówi Marta Hernik, organizatorka wydarzenia.

Wśród prelegentów znaleźli się eksperci z różnych branż. Wykład otwierający wydarzenie będzie należał do Zuzanny Skalskiej, ekspertki, która wykłada na uczelniach na całym świecie i specjalizuje się w up-front innowacjach oraz strategicznym myśleniu o przyszłości. Wśród prelegentów znajdzie się także Aleksandra Przegalińska, futurolożka i specjalistka od sztucznej inteligencji, a jedne z warsztatów poprowadzi Ane Piżl, edukatorka równościowa i promotorka języka inkluzywnego.

W organizację wydarzenia zaangażowały się również firmy, m.in. UBS, który wspiera CSR Poland w roli Sponsora Strategicznego.

– Działania na rzecz otoczenia firmy, środowiska czy społeczności lokalnej już na stałe wpisały się w funkcjonowanie przedsiębiorstw. Również w UBS, realizując nasze cele biznesowe, nie zapominamy o tym, jaki wpływ mamy na otaczający nas świat. Ciągła edukacja, dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń między ekspertami to ważne elementy budowania skutecznej strategii zrównoważonego rozwoju i wdrażania pozytywnych zmian, dlatego cieszymy się, że możemy wesprzeć konferencję CSR Poland i w ten sposób promować dobre praktyki wśród biznesu – komentuje Michał Stępień, Country Head UBS w Polsce.

Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala, podczas której zostaną nagrodzeni laureaci konkursu CSR Poland Awards. Konkurs ma na celu docenienie najlepszych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Zgłoszenia firm są przyjmowane do 2 lutego 2024 r.

Szczegóły dostępne są na stronie www.csrpoland.pl.
 
Organizatorem głównym wydarzenia jest Fundacja Poland Business Run. Sponsorem Strategicznym został UBS, a Sponsorami Głównymi firmy Geis oraz Euroclear. 

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 21.03.2024 - 22.03.2024
  • Dz. tyg.: czw. - pt.
  • Czas trwania: 2 dni
  • Adres: ul. Fabryczna 13, Kraków
  • Miejsce: Centrum Konferencyjne CKF_13
  • Wstęp: płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f g l

Wykorzystujemy pliki cookies.