4th International Recruitment Congress 2016

Kongres -

Opis wydarzenia

tagi:

4th International Recruitment Congress 2016 odbędzie się w Warszawie już 27 października 2016 roku. Jak przyciągnąć do firmy najbardziej wartościowych pracowników? Czym różni się rekrutacja od pozyskiwania talentów? Jak rozpoznać potencjał pracownika? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy podczas kolejnej edycji International Recruitment Congress, jednej z największych w Polsce imprez skierowanych do branży zatrudnienia i HR.
Podczas konferencji wystąpi m.in. Artur Skiba – Wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia i Prezes Antal International – który opowie o tym, jak aktualnie wygląda polski rynek zatrudnienia i jakie są największe wyzwania stojące przed agencjami zatrudnienia. Analizując rynek pracy 4.0 zrelacjonuje czego oczekują kandydaci w procesie rekrutacji. Krystian Dryniak – Prezes Zarządu Social Media London Style podzieli się wiedzą jak wykorzystać potencjał social media w rekrutacji. Pokaże, jak robią to najlepsi, jakich używają narzędzi i opowie jak zbudować silną markę pracodawcy, by skutecznie dotrzeć do właściwych kandydatów w szybkim czasie i obniżyć koszty rekrutacji nawet o 80%. W agendzie 4th International Recruitment Congress 2016 nie zabraknie także czasu na networking, czyli nawiązywanie kontaktów.
Po zakończeniu 4th International Recruitment Congress 2016 odbędzie się wręczenie nagród Perły HR, będących pierwszymi w Polsce nagrodami dla specjalistów i firm zajmujących się usługami HR. Po całym dniu intensywnego zdobywania wiedzy uczestnicy imprezy będą także mogli wziąć udział w IX Wieczorze Rekrutera, wydarzeniu networkingowym organizowanym przez redakcję magazynu Rekruter.

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 27.10.2016 - 27.10.2016
  • Dz. tyg.: czw. - czw.
  • Czas trwania: 1 dzień
  • Adres: Al. Jerozolimskie 181B, Warszawa
  • Miejsce: Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota
  • Wstęp: Płatny

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.