4 Konferencje „PRZYJAZNY SHAREPOINT”. Zarządzaj personelem skutecznie!

konferencja -

Opis wydarzenia

tagi: konferencja, IT

Nowoczesny HR nie może działać bez odpowiedniego wsparcia systemów IT. O tym jakie korzyści wynikają z  ich wdrażania, dowiesz się podczas cyklu konferencji Intratic „Przyjazny SharePoint”. Nie czekaj i zarejestruj się bezpłatnie już teraz!

- Pracując z Klientami nad ich środowiskiem digital workplace udało się nam wypracować ścieżkę, która pozwala wdrażać takie systemy, do których użytkownicy łatwo się adoptują. Wraz z partnerami chcemy przekazać nasze doświadczenie i wiedzę w tematyce digital workplace, bo jest to obszar, w którym nasz rynek potrzebuje stałej edukacji – wyjaśnia Grzegorz Rudno-Rudziński, CEO Intratic oraz prelegent na konferencji.

Zarejestruj się bezpłatnie 

W ciągu 4 kolejnych dni wydarzenia eksperci odwiedzą 4 miasta – Warszawę (23.09), Wrocław (24.09), Katowice (25.09) oraz Kraków (26.09). Uczestnicy tych spotkań będą mieli okazję wysłuchać rad i wskazówek od przedstawicieli najważniejszych graczy na rynku digital workplace – Intratic, Microsoft, Nintex oraz Kodak Alaris. Na scenie pojawi się Jarosław Sokolnicki (od 10 lat ekspert Microsoft), który na początek zaprezentuje modele implementacji usług SharePoint. Następnie specjalistka Intratic – Weronika Turyńska wyjaśni, jak prawidłowo wdrożyć Microsoft SharePoint, aby przyniósł on rzeczywistą korzyść organizacji. Temat elementów, które w istotny sposób mogą poprawić wykorzystanie środowiska SharePoint w każdej firmie rozwinie następnie Maciej Pondel. Uzupełnieniem jego prelekcji będzie sekcja prowadzona przez Macieja Witkowskiego (od ponad 12 lat związany z rynkiem cyfryzacji, ekspert Kodak Alaris), który przedstawi na przykładzie kilku typów dokumentów skuteczność wprowadzania ich do bibliotek SharePoint dzięki oprogramowaniu Kodak. W czasie roadshow usłyszymy także o tym, na jakie korzyści z wdrożenia elektronicznego przepływu dokumentów może liczyć organizacja.  Za tę część merytoryki odpowiadać będzie CEO Intratic oraz Felix Gremlich z Nintex. Gościem specjalnym w Krakowie oraz Katowicach będzie Michał Sajdak z Securitum., który na żywo pokaże jak dbać o bezpieczeństwo portali korporacyjnych.

Fireside chat z praktykami

Na końcu każdego spotkania w trakcie rozmów fireside chat na temat rozwiązań usprawniających procesy biznesowe, będzie można wysłuchać przedstawicieli czołowych firm w Polsce, które wdrożenie rozwiązań digital workplace mają już za sobą. Na scenie pojawi się m.in. z Jakub Bylinowski (Nowa Era), Bogumił Iskrzyński (EDF) oraz Tadeusz Calanca (Europejski Fundusz Leasingowy).

Program

Na wydarzenie zaprasza oganizator – Intratic wraz z partnerami Microsoft, Nitex oraz Kodak Alaris. 

Agenda konferencji roadshow „Przyjazny SharePoint”:

8:40 - 9:00 - Rejestracja gości 

9:00 - 9:15 - Rozpoczęcie Konferencji

9:15 - 9:45 - Weronika Turyńska (Intratic): Metody wdrożenia i ulepszenia SharePoint ze szczególnym naciskiem na UX

9:45 - 10:15 Jarosław Sokolnicki (Microsoft): Modele implementacji usług SharePoint

10:15 - 10:50 - Przerwa kawowa

10:50 - 11:20 - Maciej Pondel (Intratic): Bogaty Sharepoint!

11:20 - 11:50 - Maciej Witkowski (Kodak Alaris):  Jak skutecznie indeksować, digitalizować  i pracować na dokumentach dzięki rozwiązaniom Kodak Alaris dla MS Sharepoint. 

11:50 - 12:20 - Przerwa kawowa

12:20 - 12:50 - Grzegorz Rudno-Rudziński (Intratic): Wizja biznesowych korzyści wynikających z wdrażania Workflow

12:50 - 13:20 - Felix Gremlich (Nintex): Workflow dla każdego, wszędzie i zawsze.

13:20 - 13:40 - Fireside chat

 13:40 - 14:10 - Networking 

14:10 - 14:30 - Losowanie nagród, zakończenie konferencji

*Gościem specjalnym konferencji w Katowicach i w Krakowie będzie Michał Sajdak (Securitum) - Częste problemy bezpieczeństwa w portalach korporacyjnych.

 

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 23.09.2014 - 26.09.2014
  • Godzina: 09:00 - 14:30
  • Dz. tyg.: wt. - pt.
  • Czas trwania: 4 dni
  • Wstęp: wolny - http://sharepoint.evenea.pl/

Kontakt do organizatora

    tel. +48 12 263 70 10

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.