XXI edycja Kongres Kadry

Konferencja -

Opis wydarzenia

tagi:

Kongres Kadry to wydarzenie, które na mapie polskiego HR- u jest jednym z najdłużej obecnych. Po raz pierwszy został zorganizowany w 2005 roku. Minione dwadzieścia edycji były okazją do dzielenia się wiedzą o najnowszych trendach w zarządzaniu ludźmi a także prezentacji najlepszych wdrożeń realizowane w firmach polskich i korporacjach zagranicznych.

Światowej sławy prelegenci i mówcy motywacyjni, ciekawe studia przypadków, osobistości ze świata biznesu, sztuki czy sportu przyciągają na kongres liczne grono prezesów, członków zarządu, menedżerów i specjalistów personalnych. Tak zapewne będzie i tym razem.

Gościem specjalnym kongresu będzie światowej sławy wokalistka jazzowa Urszula Dudziak. Artystka, która oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią, poprowadzi prezentację: Wzrasta w tobie to, do czego przykładasz wagę, czyli energetyczna podróż przez pozytywny świat Urszuli Dudziak.

Zaproszenie do udziału w kongresie przyjął także znany psycholog, psychoterapeuta, autor wielu książek z pogranicza psychologii, antropologii i duchowości – Wojciech Eichelberger. Jego prezentacja to: Rzecz o tragicznej presji perfekcjonizmu, o nieustannym parciu do sukcesu, o niedawaniu sobie prawa do porażki….i o tym, ze można sobie z tym poradzić.

 Kongres Kadry to także prezentacje gości z zagranicy. Wśród prelegentów znaleźli się między innymi: Caralyn Cooley - dyrektor HR ds. Centrów Logistycznych Amazon w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, dr Armin Trost – profesor Human Resource Management z Furtwangen University czy Abel Hisken doświadczony konsultant wynagrodzeń z firmy SmartReward Solutions.

Jak zwykle nie zabraknie prezesów polskich firm, menedżerów zarządzających ludźmi, konsultantów biznesowych reprezentujących miedzy innymi takie firmy, jak: Saint-Gobain, Toyota Motor Poland, Henkel Polska, T-Mobile, Bank Pocztowy, Bocian Pożyczki, Sygma Bank, Tchibo Warszawa, Abbott Laboratories, Goodrich Aerospace Poland, Mondi Świecie, Federal Express Poland, Finat PKO BP.

W trakcie wiosennej edycji organizatorzy skupiać się będą wokół standardów zarządzania. Nie da się uciec od tematyki związanej z budowaniem zaangażowania, wzrostem efektywności, motywowaniem czy zarządzaniem talentami. To ciągle topowe tematy kongresu. Profesjonalnie realizowana strategia personalna ma bowiem bezpośredni wpływ na funkcjonowanie i efekty każdej organizacji. Stąd hasło przewodnie kongresu: Nowoczesne standardy – efektywny biznes.

W trakcie kongresu odbędzie się także finał ogólnopolskiego konkursu dla firm, które realizują innowacyjne projekty w zakresie zrządzania ludźmi – HR INNOVATOR 2015. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 3 kwietnia 2015 roku przez stronę internetową hrinnovator.pl. Udział w konkursie jest bezpłatny.

XXI edycja Kongresu Kadry odbędzie się w dniach 6-8 maja 2015 roku w Warszawie. Tym razem organizatorzy zapraszają do Centrum Nauki Kopernik. Kongres będzie okazją nie tylko do poszukiwania najlepszych rozwiązań w zakresie polityki personalnej ale także sposobnością zwiedzania CN Kopernik czy Planetarium.

Szczegóły wydarzenia

  • Termin: 06.05.2015 - 08.05.2015
  • Dz. tyg.: śr. - pt.
  • Czas trwania: 3 dni
  • Adres: Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
  • Miejsce: Centrum Nauki Kopernik

Strona WWW

Strona www: Zobacz

Podziel się ze znajomymi:

f T g l

Wykorzystujemy pliki cookies.