Beata Kaczor

Jestem certyfikowanym trenerem i coachem, który zmienia i uczestniczy w zmianach.

Specjalizacja

Uruchamiam zmiany i daję narzędzia w obszarach: kompetencji miękkich: zarządzania, obsługi klienta, komunikacji, asertywności, sprzedaży, budowania zespołów, pracy z konfliktem, pracy ze zmianą w organizacji. Nie robię szkoleń dla szkoleń. Więc jeśli jesteś gotowa/wy na autentyczne zmiany - zapraszam do kontaktu - 668 69 78 52 Pracuję także w sesjach coachingowych life and business coachingu.

Profil na portalach społecznościowych

f l

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Mam na swoim koncie projekty szkoleniowe realizowane dla:
Link 4
Lotos
Polska Grupa Energetyczna PGE
Gwarant S.A.
Kuratorium Oświaty w Opolu
Sitel Polska
Sindbad S.A.
BCC oddział Opole
Firma Produkcyjna Ocynkownia Śląsk S.A.
Firma Produkcyjna Elsteel
Radio Opole
Agencja GPD
ATT Inox
Heller Konsult
I2 S.A.
Fit life Szara Willa
Hurtownia Opon Latex Sp. z o.o. Opole
Przychodnia Medicus Sp. z o.o. Opole
Firma Atmoterm S.A. Opole
Grupa Medialna Lifestyle
Gabinety Medycyny Estetycznej i Laserowej Arkadia
Omega Pilzno ITiS Godawski & Godawski
Metsa Tissue S.A.

Edukacja

1. 2017 Akademia Trenerów Mentalnych Jakuba Bączka
2. 2016 Mazanki Polskie – Myślenie wizualne w pracy trenera – poziom podstawowy i zaawansowany
3. 2014 -2015 Akademia Psychologii Przywództwa – na Politechnice Warszawskiej - opieka merytoryczna Jacek Santorski studia ukończone z wyróżnieniem
4. 2014 Akredytacja Insights Discovery
5. 2013 - 2014 Erickson Coaching International in Vancouver – coach ICF na poziomie ACC
6. 2009 - 2010 Szkoła Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych w Krakowie – „Wachlarz Kompetencji Trenerskich” – Szkolenia Podnoszące Kompetencje Zaawansowanych Trenerów.
7. 2005 – 2006 Szkoła Trenerów Biznesu i Doradców Personalnych w Krakowie prowadzona przez psychologa, trenera i superwizora PTP Elżbietę Sołtys .
8. 2000 – 2002 Uniwersytet Opolski – Wydział Ekonomii
Studia Magisterskie z Zarządzania Finansami i Rachunkowości
9. 2000 – 1997 Uniwersytet Opolski – Wydział Ekonomii
Studia Licencjackie z Ekonomii i Zarządzania Przedsiębiorstwem

Dodatkowe informacje

Jestem certyfikowanym trenerem kompetencji miękkich . Trenerem dla którego grupa jest na pierwszym miejscu, bo ludzie w organizacji są najważniejsi. Słucham i patrzę i pomagam zmieniać. Pracuję z grupami nad kompetencjami z komunikacji, z asertywności, z obsługi klienta i sprzedaży. Uwielbiam pracować także z budowaniem zespołu i uruchamianiem kreatywności. Uruchamiam także w uczestnika moich szkoleń myślenie wizualne, którym obecnie żyją największe światowe koncerny. Moim konikiem jest praca z kompetencjami z zarządzania zespołem i zarzadzania zmianą w organizacji. Jestem certyfikowanym trenerem narzędzia psychometrycznego Insights Discovery i skutecznie wdrażam je w organizacje zwiększając ich efektywność.
Jestem też certyfikowanym coachem uważności i zmiany pracującym w zgodzie ze standardami ICF na poziomie ACC. Pracuję z kobietami nad ich powrotem do siebie. Nad uruchomieniem ich energii życiowej. Nad znalezieniem swoje pasji i głębszego sensu i radości w życiu. Pracuję w live coachingu oraz w biznes coachingu.
Z jednej strony jako osoba prowadząca biznes i pracująca w biznesie mocno chodzę po ziemi, z drugiej strony na tej ziemi tańczę i często unoszę się nad nią na moich skrzydłach intuicji. Łączę niepołączone i uwielbiam zmieniać i współtworzyć zmianę i ją obserwować.
Na co dzień jestem także opiekunem Szkoły Trenerów Biznesu Orinoko. Jestem autorka projektu rozwojowego dla kobiet Work & Life & Dance budzimy kobiecość!
Jestem ambasadorka przedsiębiorczości kobiet, członkiem AMBAS Polska, wolontariuszem i trenerką w Dress for Success Poland.

Od września 2016r. prowadzę swój własny-autorski program w telewizji internetowej „Oswoić zmianę – Wszystko w życiu się dzieje po coś”

Wykorzystujemy pliki cookies.