Łukasz Pietrzak

Organizator szkoleń

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

INNOWACYJNOŚĆ

Oferowane przez nas szkolenia charakteryzują się przede wszystkim tematyką, którą dyktuje rynek. Na podstawie prowadzonych przez nas analiz oraz sugestii klientów (także potencjalnych) opracowujemy odpowiedni zakres tematyczny, który pozwoli w pełni zrealizować wymagania przedstawione przez zamawiającego. Nasze szkolenia nie są szablonowe. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie i aktualizujemy jego zagadnienia na podstawie zmian prawnych i nowelizacji. Nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy otwarci na realizację szkoleń „nowatorskich”, technicznych, specjalistycznych. Oferowane przez nas kursy obejmują tematykę zaktualizowaną o wszelkie dostępne na rynku narzędzia. Korzystamy z nowoczesnych źródeł, opieramy się na sprawdzonej wiedzy profesjonalistów i przyszłościowych rozwiązaniach.

Jeśli prowadzisz szkolenia/kursy, którymi chciałbyś nas zainteresować skontaktuj się z nami. Zapraszamy do zakładki kontakt.
PROFESJONALIZM

Mając na uwadze odpowiednie przekazywanie wiedzy oraz wdrażanie umiejętności uczestnikom korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. Nasi wykładowcy / trenerzy to osoby o wysokich umiejętnościach i wiedzy. Większą ilość czasu zarówno na kursach jak i szkoleniach poświęcamy na praktykę. Zależy nam na tym by w przyszłości uczestnicy naszych usług edukacyjnych korzystali ze zdobytej wiedzy i potrafili ją wykorzystać.

Jeśli Twoje szkolenia uznawane są za profesjonalne i masz tego dowody daj nam znać. Chętnie nawiążemy współpracę. Zapraszamy do zakładki kontakt.
WARTOŚĆ

Na rynku istnieje obecnie wiele firm szkoleniowych, które oferują swoje usługi w różnych przedziałach cenowych. My nie oszczędzamy na wiedzy. Przekazujemy pełne, profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe. Korzystamy z rozwiązań, które pozwalają zoptymalizować koszty, nie ograniczając tym samym dostępu do informacji dla uczestników. Wychodzimy z założenia, że cena nie jest wyznacznikiem zawartości usługi edukacyjnej, lecz wykorzystania zdobytej wiedzy przez uczestników po zakończeniu jej świadczenia
ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jesteśmy świadomi, że nikt nie jest doskonały dlatego też zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie korzystne dla obu stron. Stawiamy sobie za cel stworzenie marki, która nie tylko będzie rozpoznawalną, ale także uznawaną za uczciwą i odpowiedzialną w stosunku do klienta. Nie podejmujemy się zadań, których – uczciwie – nie jesteśmy w stanie zrealizować. Do każdej osoby / firmy podchodzimy indywidualnie mając na względzie wartości jakimi się kierujemy.

Dodatkowe informacje

Referencje dostępne na życzenie

Wykorzystujemy pliki cookies.