Artur Włodarczyk

International Practitioner Business Coach EMCC EQA

Specjalizacja

POMAGAM TWORZYĆ I REALIZOWAĆ SKUTECZNE STRATEGIE BIZNESOWE I OSOBISTE, moimi klientami są firmy i osoby indywidualne. W coachingu pracuję w obszarach Business, Executive, Life i Sport. Jestem Terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f l g

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Specjalizuję się w szeroko pojętym rozwoju osobistym i zmianie. Obok wykształcenia w Coachingu, zarządzania i marketingu zdobytego na polskich i zagranicznych uczelniach (ULCO, WSM, NBA), posiadam bogate doświadczenie w pracy z biznesem jako konsultant, manager i specjalista.
Jestem Certyfikowanym Coachem na poziomie International Business Pratitioner EMCC EQA (European Quality Award), członkiem Eurpejskiej Rady Coachingu i Mentoringu. Pracuję w obszarach Business, Executive, Life i Sport. Jestem Terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania.

Edukacja

International Practitioner Business Coach EMCC EQA [European Quality Award], Norman Bennet Academy
Racjonalna Terapia Zachowania I
Wykorzystanie języka Transu w Life Coachingu
Master (DESS), Université du Littoral Côte d'Opale
...

Dodatkowe informacje

W swoim coachingu wykorzystuje metaforę, hipnozę, gry i atmosferę zabawy, ustawienia systemowe, Racjonalna Terapie Zachowania i wiele, wiele innych narzędzi, ... prowadzących do pozytywnej i szybkiej transformacji w kierunku celu.

Wykorzystujemy pliki cookies.