Zdobądź doświadcznie w HR z j. portugalskim (m/k)

Data publikacji ogłoszenia: 17.03.2017
Nr Referencyjny: JO-4111-2WR_23
  • Miejsce pracy:
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla dużej międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Chesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe. Chciałbyś pracować w dzile HR? Pragniesz poznać jak działa międzynarodowa korporacja? Nie czekaj, zgłoś się!

Miejsce pracy: Wrocław

Opis:

  • Codzienna współpraca i komunikacja z klientem wewnętrznym w językach obcych

  • Obsługa zapytań klientów wewnętrznych dotyczących kwestii kadrowych i płacowych

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Usprawnienia wewnętrznego procesu

  • Wspieranie działu HR

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość j. portugalskiego -  warunek konieczny

  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Profesjonalny program szkoleń

  • Cenne doświadczenie zawodowe w strukturach międzynarodowej korporacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych

  • Możliwość zawodowego rozwoju

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV wraz z nazwą stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila na adres: michal.jakubczyk@cpljobs.pl