Stażysta

Nr Referencyjny: PS/K
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Współpraca w realizacji prowadzonych projektów rekrutacyjnych:

  • wsparcie w zakresie dotarcia do odpowiednich kandydatów w portalach społecznościowych
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • koordynowanie spływu nadchodzących aplikacji, umawianie kandydatów na spotkania rekrutacyjne.

Czego oczekujemy?

Zainteresowania obszarem rekrutacji, wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych, zaangażowania oraz pogodnego usposobienia. Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe (staże/ praktyki). Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego. Szczególną wagę przykładamy do umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Staż w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo (umowa na okres 3 miesięcy)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego,
  • Szkolenia z zakresu technik rekrutacji i selekcji oraz wsparcie i opiekę doświadczonego konsultanta,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia popartego referencjami w jednej z kluczowych agencji na rynku międzynarodowym,
  • Elastyczne godziny i pracę w idealnej do nauki atmosferze.