Specjalista ds. rekrutacji

Nr Referencyjny: SR/GDA/06
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie kompleksowego procesu rekrutacji i selekcji kandydatów
  • Zarządzanie projektami rekrutacyjnym
  • Pełna komunikacja z klientem (m.in. raportowanie)
  • Tworzenie harmonogramu realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń o pracę oraz selekcja napływających aplikacji
  • Przeprowadzanie telefonicznych oraz bezpośrednich rozmów rekrutacyjnych
    z kandydatami
  • Budowanie profili osobowościowych
  • Przygotowywanie raportów rekomendacyjnych
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy Kandydatów
  • Sporządzanie raportów i bieżącej dokumentacji związanej z przebiegiem procesów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi pozwalających na efektywne prowadzenie rekrutacji
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie, samodzielność w działaniu
  • Kreatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, jednej z największych na świecie firm świadczącej usługi z zakresu konsultingu, outsourcingu i nowoczesnych technologii
  • Bardzo miłą atmosferę pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych