Specjalista ds. kadr i płac

Nr Referencyjny: 1087158
  • Miejsce pracy: Łódź
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Obecnie dla jednego z naszych klientów, posiadającego swoje centrum usług wspólnych w Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Do głównych zadań na tym stanowisku należy samodzielne naliczanie płac, rozliczanie absencji chorobowych pracowników, aktualizacja danych pracowniczych, przygotowywanie rozliczeń podatkowych i raportów na potrzeby odpowiednich organów.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku, biegłej znajomości j. angielskiego i chęci rozwoju w obszarze payrollu w międzynarodowej organizacji. Znajomość systemu SAP i j. francuskiego będą stanowiły dodatkowe atuty.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.