Specjalista ds. Kadr i Płac

Nr Referencyjny: 1088944
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, firmy z branży medialnej posiadającej dynamicznie działające Centrum Usług Wspólnych poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za przygotowanie list płac, obsługę kadrową pracowników, przygotowywanie raportów na potrzeby odpowiednich organów oraz księgowanie wynagrodzeń.

Jeśli posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym przygotowywaniu list płac, znasz się na prawie pracy, swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim oraz chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej i rozpoznawalnej organizacji prześlij swoje CV.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatną opiekę zdrowotną oraz atrakcyjny pakiet benefitowy.