Researcher z j. niemieckim

Nr Referencyjny: RES/KRK/0317
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • rekrutacja i selekcja Kandydatów na stanowisko Opiekuna Osób Starszych w Niemczech,
  • szukanie nowych, kreatywnych metod pozyskiwania Kandydatów,
  • weryfikacja kompetencji językowych Kandydatów,
  • negocjowanie warunków zatrudnienia z Kandydatami,
  • kompleksowa ocena predyspozycji Kandydatów i dobór odpowiednich miejsc pracy (ścisła współpraca z Działem Obsługi Klienta),
  • pełnienie funkcji doradczej dla Konsultantów ds. Rekrutacji w zakresie oceny kompetencji kandydatów, doboru kontraktów oraz negocjacji warunków zatrudnienia,
  • opracowywanie dokumentów w języku niemieckim,
  • udział w realizacji projektów związanych z rekrutacją personelu na rynek niemiecki oraz mających na celu poszerzenie ich kompetencji

  • znasz język niemiecki w stopniu bardzo dobrym,
  • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w rekrutacji, obsłudze klienta lub sprzedaży telefonicznej,
  • chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji pracowników,
  • jesteś osobą asertywną i szybko nawiązujesz kontakty,
  • lubisz pracę z ludźmi i wśród ludzi,
  • z determinacją dążysz do realizacji założonych celów,
  • jesteś osobą kreatywną, proaktywną i potrafisz szukać niestandardowych rozwiązań,
  • masz silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • stabilną pracę oraz rozwój w obszarze rekrutacji w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy oraz szkolenia rozwijające umiejętności i techniki rekrutacyjne,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym pakiet socjalny z ubezpieczeniem zdrowotnym oraz dofinansowaną kartą sportową,
  • udział w tworzeniu dynamicznie rozwijającej się firmy – słuchamy naszych pracowników i inspirujemy ich do działania,
  • stałe godziny pracy (praca tylko od poniedziałku do piątku),
  • zniżki w punktach handlowo-usługowych w C.H. Bonarka,
  • przyjazną atmosferę pracy, potwierdzoną przez blisko 90% pracowników :)
  • pyszną kawę i świeże owoce :)

CV w języku polskim

Nie zapomnij dopisać klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)