Młodszy Specjalista ds. administracji personalno-płacowej

Nr Referencyjny: MSA/050/AKU
  • Miejsce pracy: Łódź
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Działania jako pierwsza linia kontaktów dla klientów w celu konsultowania się i wspierania ich w sprawach związanych z HR
  • Dostarczanie usług transakcyjnych HR w określonym obszarze - administrowanie personelem, zarządzanie czasem i wynagrodzeniem
  • Aktualizowanie i prowadzenie rejestrów pracowników zgodnie z przepisami
  • Zapewnienie skutecznej obsługi klienta przez telefon lub e-mail dotyczącej spraw związanych z HR
  • Dokonywanie sprawdzenia dokumentacji przychodzącej i wychodzącej oraz przestrzeganie ustalonych zasad i procedur

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub doświadczenie zawodowe
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - w piśmie i mowie oraz dobry angielski
  • Dobra znajomość MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • Zdolność do pracy w zespole wielokulturowym
  • Praktyczna znajomość SAP HR - mile widziana
  • Zorientowanie na klienta i cel
  • Dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Doświadczenie w outsourcingu - mile widziane

Oferujemy:

  • Realne możliwości rozwoju
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę po kilku miesiącach pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów ManpowerPremium (karta Multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe)