Manager ds. pozyskiwania kandydatów

Nr Referencyjny: 1090545
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego Klienta, jednego z liderów na rynku świadczącego usługi opiekuńcze w Niemczech poszukujemy osoby na stanowisko Menadżer ds. Pozyskiwania Kandydatów. Zatrudniona osoba dołączy do wrocławskiego biura firmy i będzie odpowiedzialna za zarządzanie całym procesem rekrutacji opiekunów, poszukiwaniem nowych sposobów pozyskiwania i selekcji kandydatów, monitorowaniem rynku pracy, organizacją kampanii promocyjnych. Zatrudniona osoba będzie docelowo zarządzać zespołem we Wrocławskim biurze firmy dlatego ważne są doświadczenie i kompetencje liderskie. Oczekujemy co najmniej 3 lat doświadczenia w rekrutacji, bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, zdolności budowania dobrych relacji z kandydatami. Zapraszamy do aplikowania osoby, które wyróżniają się biznesowym podejściem do pracy, doświadczeniem w sprzedaży i pozyskiwaniu kandydatów oraz nastawieniem na osiąganie celów i targetów. Nasz Klient oferuje bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, samodzielne stanowisko i możliwość rozwoju swoich kompetencji. Dodatkowo oferta obejmuje pakiet medyczny, kartę Multisport oraz niezbędne narzędzia pracy.