Konsultant ds. rekrutacji i zatrudnienia z j. niemieckim

Nr Referencyjny: KRZ/003/MKU
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Współpracę z rekruterami w celu tworzenia strategii pozyskiwania najlepszych talentów
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych (kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami
  • Organizowanie spotkań z kandydatami, prowadzenie harmonogramu rozmów kwalifikacyjnych
  • Przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami i budowanie z nimi pozytywnych relacji
  • Organizowanie podróży służbowych pracowników
  • Wsparcie i pomoc w zaadoptowaniu się w nowym miejscu pracy (np. zamawianie laptopów dla nowych pracowników)

Jeżeli:

  • Znasz język angielski i niemiecki na poziomie B2/C1 i chcesz używać go w codziennej pracy
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ZZL, psychologia, socjologia)
  • Zdobyłeś doświadczenie w obszarze rekrutacji, administracji czy obsłudze klienta
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Miała/eś okazję pracować lub przebywać na co dzień w międzynarodowym środowisku
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, cechuje Cię dbałość o szczegóły i odpowiedzialność

Jesteś osobą, której szukamy!

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie zorientowanej na rozwój pracownika
  • Przyjazną atmosferę w pracy w zgranym i młodym zespole
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych w ramach Manpower Premium
  • Szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy
  • Elastyczne godziny pracy - od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 16:00 lub 9:00 - 17:00
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz