IT Talent Sourcing Consultant

Nr Referencyjny: ITTSC/037/KPI
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Poszukujemy ambitnych, otwartych na naukę, kreatywnych i zorientowanych na sukces osób, które dołączą do naszego gdańskiego zespołu.

W codziennej pracy będziesz wykorzystywać:

• umiejętności analityczne do zbierania informacji o rynku pracy,
• pomysłowość i sprawność w poruszaniu się w środowisku Internetu, portalach społecznościowych, aby dotrzeć do właściwych kandydatów,
• łatwość nawiązywania kontaktów poprzez fora branżowe jak i telefonicznie celem zainteresowania kandydatów posiadaną ofertą pracy,
• systematyczność w przeszukiwaniu bazy kandydatów.

Ponadto do Twoich obowiązków należeć będzie:

• samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych,
• docieranie do najlepszych kandydatów różnorodnymi kanałami oraz metodami,
• dbanie o to, aby wszystkie procesy rekrutacyjne były realizowane na wysokim poziomie,
• ścisła współpraca na każdym etapie prowadzonych rekrutacji oraz zarządzanie relacjami z kandydatami.

Oto, czego oczekujemy:

• doświadczenia w rekrutacjach IT,
• znajomości metod pozyskiwania kandydatów za pomocą social media,
• proaktywnego podejścia oraz inicjatywy w działaniu,
• biegłej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego,
• umowę o pracę,
• atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów,
• jasno określoną ścieżkę kariery,
• wykorzystanie różnorodnych metod bezpośredniego docierania do kandydatów,
• szeroki pakiet szkoleń.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"