HR Services Specialist EMEA

Nr Referencyjny: HSS/076/KGŁ
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Wdrażanie procesów w nowo powstającym zespole w ramach departamentu HR
  • Koordynacja rozliczania płac we współpracy z dostawcą payrollu i stakeholderami z kilku krajów europejskich: Niemiec, Norwegii, Szwecji, Francji, Włoch, Hiszpanii, Finlandii czy Holandii
  • Odpowiadanie na zapytania i wspieranie pracowników z powyższych krajów w różnych obszarach HR
  • Identyfikacja trendów w obsłudze i tworzeniu dokumentów dla współpracowników i pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac bądź we współpracy z firmami outsourcingowymi
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy oraz doświadczenia
  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność współpracy z klientem
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów, takich jak ubezpieczenie zdrowotne, czy też karta sportowa
  • Możliwość uczestnictwa w budowaniu nowego zespołu i wdrażania zupełnie nowych procesów i projektów