Asystent/ka w Dziale Rekrutacji

Nr Referencyjny: 1089421
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Twoja następna firma

Naszym Klientem jest renomowana międzynarodowa organizacja z branży prawniczej.

Twoje następne stanowisko

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta/tki w Dziale Rekrutacji, który dołączy do rozwijającego się Centrum Usług Wspólnych w Warszawie. Osoba na tym stanowisku wspierać będzie managerów z obszaru Europy Zachodniej w zakresie procesów rekrutacji na różne stanowiska w obrębie organizacji. Do podstawowych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie: formułowanie ogłoszeń o pracę, selekcja napływających aplikacji, wstępne rozmowy telefoniczne z kandydatami, umawianie spotkań z kandydatami, itd.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób, które posiadają już pierwsze doświadczenia związane z procesami rekrutacji i selekcji. Ze względu na międzynarodowy charakter stanowiska kandydaci powinni wykazywać się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do nowych wyzwań oraz zainteresowaną branżą HR, aplikuj i dołącz do międzynarodowego zespołu rekrutacji!

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stałą pracę wraz z pakietem benefitów oraz możliwość pracy w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv w języku angielskim.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.