Asystent/ka w Dziale Francuskim

Nr Referencyjny: ASY/FRA/2017
  • Miejsce pracy: Kraków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pomoc w bieżących zadaniach Zespołu Rekrutacji
  • częsty kontakt telefoniczny z francuskimi kontrahentami
  • prowadzenie korespondencji mailowej w języku francuskim
  • redagowanie ogłoszeń o pracę, a także bieżące kontrolowanie ich spływu aplikacji
  • wsparcie w rekrutacji pracowników tymczasowych
  • kompletowanie teczek pracowniczych, weryfikacja dokumentów dot. zatrudnienia
  • wysyłanie konkretnych ofert na zapytania francuskich kontrahentów
  • utrzymywanie przyjacielskich relacji z pracownikami przebywającymi we Francji
  • wsparcie w czynnościach administracyjnych

  • szukasz pracy na cały etat, od poniedziałku do piątku
  • mówisz w języku francuskim co najmniej na poziomie B1 i chcesz go dalej rozwijać
  • lubisz rozmawiać przez telefon
  • nie przeraża Cię bezpośredni kontakt z klientem (także tym francuskojęzycznym)
  • jesteś pomocny/a, zmotywowany/a i chętny/a do działania
  • jesteś dokładny/a, a terminowość jest Twoją mocną stroną
  • chcesz związać się z fajną firmą na dłużej
  • interesujesz się obszarem rekrutacji i HR

Wybranym kandydatom zaoferujemy:

  • rozwój w obszarze rekrutacji, HR oraz obsłudze klienta
  • zdobycie doświadczenia zawodowego pod okiem specjalistów
  • ciekawe, różnorodne zadania, niepozwalające się nudzić
  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy
  • świetną lokalizację: raptem 18 kroków do klubu fitness Pure, a tylko 27 do CH Bonarka i jej sezonowych wyprzedaży
  • jeśli o Bonarce mowa, damy też specjalną kartę zniżkową :)
  • niepowtarzalną atmosferę, docenianą przez 85% naszych Pracowników
  • owoce dla zdrowia i okazyjne słodycze na gorsze dni

CV w języku polskim

Nie zapomnij dopisać klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)