Beata Adamczyk-Nowak

trener biznesu, coach, psycholog biznesu, HR Biznes Partner

Specjalizacja

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń rozwijających kompetencje społeczne w odniesieniu do roli zawodowej: trenerów, menedżerów, handlowców, pracowników administracji publicznej. Realizacja procedur szkoleniowych opartych na analizie potrzeb rozwojowych przedsiębiorstw w obszarze zarządzania: kierowanie zespołem, motywowanie, komunikowanie się w organizacji, przywództwo, ocena pracownicza oraz sprzedaży: obsługa klienta, prowadzenie rozmów handlowych.

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Od 14 lat prowadzi szkolenia opierając się na rzetelnej, empirycznie sprawdzonej wiedzy. W swojej pracy koncentruje się na kształtowaniu kompetencji społecznych niezbędnych do realizacji celów zawodowych. Projektuje procedury rozwojowe oparte na analizie potrzeb szkoleniowych przedsiębiorstwa i pracowników. Pełni rolę doradcy w sprawach związanych z zarządzaniem ludźmi i rozwiązywaniem problemów w organizacji.

Edukacja

Szkoła Coachingu ICF Szkoła Coachingu Menedżerskiego Moderator Szkoła Trenerów Biznesu Moderator Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Uniwersytet Śląski - Psychologia

Dodatkowe informacje

Aktywnie uprawia sport: jeździ na nartach, rowerze, pasjonuje się bieganiem. Z przyjemnością bierze udział w rajdach przygodowych, zawodach biegowych, duathlonach. Doświadczenia sportowe przekłada na projektowanie imprez integracyjnych dla firm.

Wykorzystujemy pliki cookies.