Joanna Gilewska

Menedżer. Doradca. Trener

Specjalizacja

Badanie potencjału organizacji. Zarządzanie przez cele. Zarządzanie projektami. Zarządzanie kompetencjami. Zarządzanie zmianą. Badanie efektywności i ewaluacja

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

l g

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Jestem menedżerem, doradcą i trenerem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wspieram organizacje w procesie rozwoju i budowania ich dojrzałości, doskonalenia zarządzania i wprowadzania zmian.
Moje specjalizacje: zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, analiza potencjału i potrzeb rozwojowych organizacji, dojrzałość organizacyjna, MBO, zarządzanie programami, pomiar efektywności, ewaluacja.
Odkryjmy potencjał tkwiący w Twojej organizacji. Określmy cele rozwojowe. Zbudujmy nowoczesną organizację, opartą na ludziach i ich indywidualnych talentach.

Edukacja

Doświadczony menedżer z tytułem PRINCE2 Practitioner, międzynarodowym certyfikatem w zakresie zarządzania projektami zgodnie z metodyką PRINCE2®. Absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Łódzkim oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej. Ukończyła szkołę trenerów o profilu zarządzanie zmianą. D3 Behavioral Consultant (DISC/TEAMS/VALUES).

Wykorzystujemy pliki cookies.