Starszy konsultant Microsoft Dynamics AX- Branża Finanse

Nr Referencyjny: 31401
  • Miejsce pracy: Lublin
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w przynajmniej kilku pełnych wdrożenia MS Dynamics AX w obszarze finansów;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne;
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych;
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • umiejętność tworzenia dokumentacji użytkowej;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość notacji BPMN.

Oferujemy:

  • pracę w najnowszej wersji AX- D365;
  • pracę zdalną po wdrożeniu;
  • zdobycie eksperckiej wiedzy i merytorycznego wsparcia;
  • wyjazdy integracyjne;
  • benefity pracowniczne tj. opieka medyczna w Lux Medzie, karta sportowa Benefit.

Obowiązki:

  • wdrażanie rozwiniętych MS Dynamics AX w obszarze finansów;
  • współpraca z klientem na wszystkich etapach projektu;
  • analiza potrzeb i wymagań biznesowych;
  • rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu;
  • parametryzacja i przygotowanie systemu na podstawie wymagań klienta i specyfiki procesów biznesowych klienta;
  • wsparcie użytkowników systemu;
  • prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych;
  • tworzenie dokumentacji projektowej;
  • codzienna współpraca z dziełem programistów nad zmianami systemu EPR.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.