specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Co nas wyróżnia?

  • Praca w Randstad to stabilność i bezpieczeństwo.
  • Nasi pracownicy doceniają fakt, że ich praca jest łatwiejsza dzięki wsparciu nowoczesnych technologii i profesjonalnych narzędzi.  Pamiętaj, w osiąganiu Twoich celów nie będziesz sam, możesz liczyć na wsparcie zespołu i dostęp do nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych.
  • Wspieramy Twój rozwój na każdym kroku! Dajemy realne możliwości rozwoju w kierunku eksperckim lub menedżerskim, a w dodatku przygotujemy Cię do pełnienia każdej z tych ról. Z nami nigdy nie przestajesz się uczyć i zdobywać nowych umiejętności. Pomożemy Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał.
  • U nas dowiesz się, że najwięcej satysfakcji w pracy daje realizowanie pasji, wspólnie z ludźmi, którzy ją podzielają.

zadania

  • Rozwój portfolio klientów poprzez identyfikowanie organizacji, które posiadają potrzeby rekrutacyjne oraz budowanie relacji biznesowych w celu poszerzania współpracy z obecnymi partnerami
  • Profesjonalna obsługa naszych klientów, w tym wsparcie merytoryczne i consulting (funkcja doradcza w zakresie sprecyzowania potrzeb rekrutacyjnych i wyboru odpowiedniej strategii rekrutacyjnej)
  • Realizacja projektów rekrutacyjnych w obszarze rekrutacji specjalistycznych (wspólnie ustalimy, która z możliwych specjalizacji będzie dla Ciebie odpowiednia)
  • Prowadzenie poszukiwań najlepszych kandydatów z rynku (za pomocą wewnętrznej bazy danych, kampanii ogłoszeniowych, networkingu oraz poszukiwań w social media)
  • Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacyjnym

oczekujemy

  • Ucieszymy się, jeśli będziesz mógł pochwalić się co najmniej rocznym doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych - jesteśmy otwarci zarówno na doświadczenia zdobyte w wewnętrznych działach HR, jak i agencjach rekrutacyjnych
  • Docenimy jeśli Twój poziom języka angielskiego umożliwi Ci swobodną komunikację w tym języku
  • Chętnie zobaczymy Twoją otwartość do poznania naszej filozofii pracy i podejścia do realizacji rekrutacji
  • Chętnie doświadczymy jak potrafisz budować i utrzymywać pozytywne relacje biznesowe z kandydatami i klientami
  • Mile się zaskoczymy jeśli będziesz mógł pochwalić się doświadczeniem w sprzedaży usług (B2B) bądź wykażesz chęć na zdobycie takich kompetencji (pomożemy Ci takie doświadczenie zdobyć, możesz też liczyć na pełne wsparcie ze strony przyszłego managera i pozostałych członków zespołu)

oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy i realne możliwości rozwoju swoich kompetencji  (oferujemy szkolenia stacjonarne, e-learningowe, wsparcie doświadczonego pracownika tzw. Buddiego, programy rozwoju osobistego oraz udział w Akademii Rekrutacji i Sprzedaży)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki wachlarz benefitów: (prywatna opieka medyczna, darmowy dostęp do ebooków, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, platformę zniżkową randstad plus)
  • Możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat
  • Dostęp do naszego globalnego know-how i możliwość wyspecjalizowania się w rekrutacjach specjalistycznych w ramach jednej ze specjalizacji: Technologies, Sales & Marketing, Finance czy Engineering
  • Elastyczny i zadaniowy czas pracy (praca w modelu hybrydowym, gdzie każdy Pracownik ma możliwość łączyć pracę zdalną z pracą w biurze)
  • Różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych) czy sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertami Randstad
  • Możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener, coach kariery czy audytor
  • Proces rekrutacji realizujemy w pełni zdalnie: telefonicznie lub online.