Specjalista ds. Personalnych/HR

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Mysłowice
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

JEŚLI POSIADASZ:

  • doświadczenie w prowadzeniu budżetu kosztów pracy
  • znajomość wskaźników efektywnościowych w obszarze HR
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • biegłą znajomość programów Excel i Power Point, mile widziana – Access

Aplikuj i rozpocznij karierę na stanowisku Specjalista ds. personalnych

TWOJE CODZIENNE OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie danych oraz sprawozdań na potrzeby audytów i kontroli
  • budżetowanie, prognozowanie i kontroling kosztów wynagrodzeń
  • sporządzanie raportów i analiz z obszaru HR
  • wsparcie działu HR

TWOJE ZAANGAŻOWANIE DOCENIMY OFERUJĄC:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • bogatypakiete benefitów (w tym: Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków oraz do wypoczynku)
  • premie za wyniki i pomysły

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”