Specjalista ds. Personalnych

Nr Referencyjny: SP/037/MKO
  • Miejsce pracy: Bydgoszcz
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, ewidencja czasu pracy)
  • Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych oraz ewidencja zwolnień lekarskich
  • Nadzór nad badaniami okresowymi pracowników
  • Nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP
  • Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej (rekrutacje, kontrola kosztów, rozliczanie płatności, monitorowanie realizacji usług)
  • Udział w procesie naliczania wynagrodzeń
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów
  • Aktywny udział w prowadzonych projektach HR
  • Wspieranie pozostałych członków działu HR w bieżących działaniach

Wymagania:

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • Dobra znajomość systemów kadrowych, mile widziane klasy ERP
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze administracji kadrowej i płacowej (mile widziane doświadczenie w zakładzie pordukcyjnym)
  • Samodzielność, rzetelność, dobra organizacja pracy oraz konsekwencja w realizacji zadań
  • Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Exce
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta dotyczy pracy stałej.