Senior Talent Acquisition Partner

Nr Referencyjny: STA/037/AST
  • Miejsce pracy: Sosnowiec
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w trybie end-to-end w Regionie EMEA
  • Samodzielny sourcing, screening, prowadzenie wywiadów oraz rekomendowanie kandydatów na zróżnicowane poziomy stanowisk z obszaru IT
  • Budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów w trakcie procesów
  • Działania z zakresu employer branding
  • Poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań w ramach prowadzonych procesów
  • Współpraca z hiring managerami
  • Udział w telekonferencjach z anglojęzycznymi współpracownikami oraz przełożonymi
  • Raportowanie do przełożonych zlokalizowanych poza Polską (w j. angielskim)

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacji w obszarze IT - warunek konieczny
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym C1+ - warunek konieczny
  • Mile widziane wykształcenie wyższe z zakresu ZZL/ Psychologii/ Biznesu
  • Duża samodzielność w działaniu
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Energia i inicjatywa pozwalająca na skuteczne pozyskiwanie kandydatów w ramach prowadzonych procesów
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie employer branding
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji będzie atutem

Oferujemy:

  • Rozwój kariery w organizacji cieszącej się świetną opinią
  • Codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Pracę w międzynarodowym zespole profesjonalistów
  • Komfortowe środowisko pracy
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Katowic
  • Samodzielne stanowisko pozwalające na proponowanie rozwiązań oraz kreowanie standardów
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • ’Obiady czwartkowe’ dla pracowników :)
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zakresu obowiązków
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"