Salesforce consultant

Nr Referencyjny: 50660
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie jako konsultant lub administrator Salesforce
  • znasz jak prowadzić analizy, opisywać wymagania biznesowe oraz tworzyć specyfikację techniczne
  • doświadczenie w implementacji procesów biznesowych oraz współpracy z administratorami i programistami
  • umiejętność budowania relacji i komunikatywność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP albo B2B
  • szybki proces rekrutacyjny- 1 rozmowa
  • elastyczny czas pracy
  • kartę MultiSport, opieka medyczna
  • karta kafeteryjna
  • krótszy czas pracy w piątki
  • obecnie praca zdalna, docelowo z biura w Warszawie

Obowiązki:

  • Rozpoznawanie potrzeb organizacji oraz proponowanie usprawnień i rozwiązań w systemie Salesforce
  • Uzgadnianie i analizowanie wymagań biznesowych z klientem wewnętrznym
  • Projektowanie rozwiązań oraz opisywanie wymagań
  • Wprowadzanie zmian w konfiguracji/parametryzacji systemu
  • Udział w testach wdrażanych rozwiązań
  • Ścisła współpraca z administratorami, programistami oraz użytkownikami systemu Salesforce,
  • Bieżące wsparcie w ramach stabilizacji i utrzymania systemu
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • Dbanie o wysoki poziom zadowolenia użytkowników ze współpracy
  • Twój sukces mierzony będzie terminowością oraz sprawnością realizacji powierzonych zadań

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.