Rekruter/ka ( on-site)

Data publikacji ogłoszenia: 26.04.2019
Nr Referencyjny: 1122697
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

HAYS POLAND Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

Obecnie do naszego zespołu w Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekruter/ka (on-site)

Osoba, która do nas dołączy będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla naszego kluczowego klienta. Do obowiązków rekrutera będzie należało koordynowanie procesu rekrutacji, ustalanie strategii poszukiwania kandydatów z zespołem sourcerów oraz odpowiadanie na potrzeby rekrutacyjne naszego klienta. Dodatkowo rekruter będzie odpowiedzialny za raportowanie wyników swojej pracy do klienta oraz realizację postawionych celów.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych( mile widziane doświadczenie w realizacji projektów IT). Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego. Dodatkowo oczekujemy doświadczenia w bezpośredniej współpracy z klientem wewnętrznym lub klientem zewnętrznym. Od kandydatów oczekujemy również nastawienia na realizację celów, zaangażowania oraz umiejętności pracy pod presją czasu. Szczególną wagę przykładamy do umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, a także do chęci rozwoju.Osoba, która do nad dołączy będzie pracować w międzynarodowym środowisku w biurze u naszego klienta.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju i awansu oraz premię kwartalną za realizację wyznaczonych celów. Dla naszych pracowników oferujemy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do nauki język obcych).

Brzmi interesująco? Czekamy na Twoje CV!

Aplikuj

Newsletter

HR Wydarzenia

Data Temat Miasto
11.09 12.09 VI Kongres HR Summit 2019 Warszawa
18.09 19.09 Skuteczny dział HR w firmie produkcyjnej- Pracownik 4.0 VII Edycja Konferencji Wrocław
26.09 26.09 IT Career Summit Warszawa
16.11 16.11 HPlay Volleyball Wieliczka

Wykorzystujemy pliki cookies.