Rekruter/ka ( on-site)

Nr Referencyjny: 1122697
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

HAYS POLAND Jesteśmy największą na świecie firmą doradztwa personalnego zajmującą się rekrutacją specjalistyczną. W Polsce zajmujemy się rekrutacją ekspertów od 2002 r. i cały czas powiększamy swój udział w rynku. To dobry powód, żeby nas lepiej poznać.

Obecnie do naszego zespołu w Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Rekruter/ka (on-site)

Osoba, która do nas dołączy będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla naszego kluczowego klienta. Do obowiązków rekrutera będzie należało koordynowanie procesu rekrutacji, ustalanie strategii poszukiwania kandydatów z zespołem sourcerów oraz odpowiadanie na potrzeby rekrutacyjne naszego klienta. Dodatkowo rekruter będzie odpowiedzialny za raportowanie wyników swojej pracy do klienta oraz realizację postawionych celów.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w samodzielnym realizowaniu projektów rekrutacyjnych( mile widziane doświadczenie w realizacji projektów IT). Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego. Dodatkowo oczekujemy doświadczenia w bezpośredniej współpracy z klientem wewnętrznym lub klientem zewnętrznym. Od kandydatów oczekujemy również nastawienia na realizację celów, zaangażowania oraz umiejętności pracy pod presją czasu. Szczególną wagę przykładamy do umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, a także do chęci rozwoju.Osoba, która do nad dołączy będzie pracować w międzynarodowym środowisku w biurze u naszego klienta.

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju i awansu oraz premię kwartalną za realizację wyznaczonych celów. Dla naszych pracowników oferujemy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do nauki język obcych).

Brzmi interesująco? Czekamy na Twoje CV!