Praktykant w obszarze administracji HR

Nr Referencyjny: PRAK/2018
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Szukamy, entuzjastycznych osób, które są gotowe dołączyć do naszego zespołu, by pracować nad różnorodnymi projektami w otoczeniu pełnym wyzwań.

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć zadbamy o Twój osobisty i profesjonalny rozwój. Będziesz wzbogacać swoją wiedzę fachową, podnosić kwalifikacje i zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Pomożemy Ci określić priorytety, wyznaczyć sobie cele i je zrealizować.

Dzięki naszemu otwartemu modelowi kultury organizacyjnej będziesz pracować w przyjaznej atmosferze pełnej szacunku dla indywidualności.

Zależy nam, żebyś rozwijał/a się razem z nami i realizował/a swoje ambicje zawodowe. Dlatego mamy pewność, że dołączając do nas, będziesz miał/a satysfakcję z dokonania najlepszego wyboru i poczucie, iż czerpiesz zadowolenie ze swojej pracy.

Czego możesz się spodziewać?

Każdy dzień pracy jest dynamiczny i przynosi nowe wyzwania. Nasza codzienność to przede wszystkim praca z ludźmi, więc wymaga od nas elastyczności, kreatywności i umiejętności znajdowania rozwiązań.. Zaczniesz od podstawowych zadań, dzięki którym znacznie usprawnisz nasze działania – wszystkiego Cię nauczymy!

Od pierwszych dni poprosimy Cię o:

  • wspieranie działań zespołu specjalistów ds. rekrutacji w codziennych wyzwaniach,
  • pomoc w organizacji i obsłudze bazy danych Kandydatów,
  • kontakt z pracownikami firmy, dzięki któremu zbudujesz relacje i rozwiniesz umiejętności komunikacyjne,
  • prace administracyjne, takie jak: tworzenie raportów i prezentacji, analizowanie danych itp.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • zainteresowania zagadnieniami rekrutacji i administracji personalnej;
  • posiadania statusu studenta studiów dziennych lub zaocznych;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • dobrej znajomości Excela;
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów;
  • dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania;
  • dyspozycyjności min 30 h w tygodniu.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w młodej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • naukę od najlepszych specjalistów;
  • 1-2 miesięczne praktyki z możliwością otrzymania szansy na zatrudnienie;
  • wynagrodzenie za odbyty staż po praktyce.