Płatny Staż w Dziale HR

Nr Referencyjny: WAR/06/FR
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

Wsparcie zespołu HR m.in.:

• organizacji szkoleń

• projektach rekrutacyjnych i obsłudze systemu rekrutacyjnego,

• współtworzeniu komunikacji wewnętrznej,

• w działaniach Employer Branding (m.in. targi pracy, warsztaty na uczelniach),

• w zakresie administracji personalnej

Wymagania:

• znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

• student 4-5 roku lub absolwentów studiów ekonomicznych lub Zarządzania Zasobami Ludzkimi

• biegła obsługa pakietu MS Office (Excel/Power Point),

• proaktywność i zdolności analityczne

• dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

• 6 miesięczny płatny staż w dziale HR

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• możliwość poznania funkcji Działu HR w dużej międzynarodowej organizacji

• benefity na preferencyjnych warunkach

• branie udziału w interesujących projektach HR