Młodszy Rekruter / Rekruter

Nr Referencyjny: 1108147
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży consultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Rekruter/ Rekruter

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów rekrutacyjnych. Szczegółowe zadania będą obejmowały kontakt z managerami, publikację ogłoszeń, selekcję aplikacji oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, rekomendacje oraz składanie ofert kandydatom. Dodatkowo osoba ta będzie sporządzać raporty na potrzeby działu.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane również osoby z agencji rekrutacyjnych) oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego (min. B2+). Poszukujemy takich cech jak komunikatywność, otwartość oraz umiejętności organizacji pracy.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, młodym zespole w firmie o międzynarodowym zasięgu oraz możliwości rozwoju. Lokalizacja: Centrum