EUROKADRA EXPERT to śląskie biuro podatkowe, które może zaproponować Państwu usługi w zakresie szeroko rozumianej księgowości, obsługi kadrowo-płacowej czy audytu. Pełną ofertę usług znajdziesz na naszej stronie: www.eurokadra.expert

KSIĘGOWA - KSIĘGOWY

Data publikacji ogłoszenia: 24.04.2019
Nr Referencyjny: 000005
  • Miejsce pracy: Katowice
  • Rodzaj pracy: stała

Zadania:

Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT Ewidencja dokumentów księgowych, ich weryfikacja i księgowanie Nadzorowanie prawidłowego obiegu, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych Wystawianie faktur sprzedaży Księgowanie kosztów zakupów Księgowanie listy płac Rozliczanie zaliczek Sprawozdania do GUS Sporządzanie sprawozdań finansowych Uzgadnianie obrotów na kontach Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami Wykonywanie czynności zleconych działowi księgowemu

Wymagamy:

Wykształcenie kierunkowe Doświadczenie zawodowe w dziale księgowym Zaangażowania w wykonywane zadania Dokładność, terminowość, rzetelność Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych Zdolność analitycznego myślenia Umiejętność pracy zespołowej Wielozadaniowość i szybkość w działaniu

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie Niezbędne narzędzia pracy Bogaty system benefitów: karta multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka języka angielskiego, owocowe dni