Koordynator ds. Personalnych

Nr Referencyjny: KPB/037/ABO
  • Miejsce pracy: Wrocław
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników
  • Pozyskiwanie, przyjmowanie i nadzór nad procesem adaptacji nowych pracowników w firmie we współpracy z kierownikami działów
  • Współpraca z działem BHP
  • Organizacja szkoleń w firmie
  • Uczestnictwo w spotkaniach kierownictwa

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Terminowość i dyscyplina własna
  • Doświadczenie w procesach rekrutacji
  • Znajomość SAP HR lub pokrewnych programów

Oferujemy:

  • Umowę o prace podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Prace w biznesowych godzinach 8-16
  • Ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, multisport, komputer, telefon
  • Możliwości rozwoju.
Oferta dotyczy pracy stałej.