Konsultant wsparcia systemu ERP - obszar finansów

Data publikacji ogłoszenia: 16.10.2021
Nr Referencyjny: 52740
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Dobra znajomość zagadnień finansów (doświadczenie lub zdobyte wykształcenie)
  • Wiedza z zakresu administracji i diagnozowania problemów w systemach Windows
  • Podstawowe doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • Efektywna komunikacja - formułowanie jasnych i zwięzłych wypowiedzi ustnych i pisemnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Systematyczność i obowiązkowość
  • Terminowość oraz samodyscyplina
  • Obsługa komputera - znajomość popularnych programów użytkowych (programy z grupy MS Office)
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • Ukończone kursy z obszaru finansów (księgowości po Polsku, MSR itd.).
  • Wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o UoP
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość udziału w interesujących projektach
  • Szkolenia produktowe

Obowiązki:

  • Opieka powdrożeniowa Klientów w obsłudze systemu ERP
  • Wsparcie nowych członków zespołu (wewnętrznych oraz zewnętrznych np. zasoby Partnerów)
  • Dbanie o terminowość i wysoką jakość realizacji powierzonych zadań
  • Obsługa Klientów zgodnie z ogólnie obowiązującymi zasadami i procedurami wewnętrznymi
  • Realizacja wyznaczonych zadań zgodnie z procedurami
  • Zasilanie baz wiedzy i tworzenie dokumentacji
  • Zbieranie i przekazywanie informacji zwrotnych z rynku o produktach
  • Stałe samokształcenie - wiedza merytoryczna.
  • Reprezentowanie firmy zgodnie z przyjętą polityką i obowiązującymi uprawnieniami
  • Obsługa procesu reklamacyjnego
  • Nadzór techniczny nad sprzętem.
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń
  • Wdrożenie i coaching nowego pracownika
  • Współudział w projektach między działowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.