Konsultant wdrożeniowy systemów ERP

Nr Referencyjny: 32120
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia jako konsultant wdrożeniowy systemów ERP (Comarch Altum, Comarch ERP CDN XL, Comarch ERP Optima, ERP enova 365)
  • praktyczna znajomość metodyki realizacji projektów informatycznych
  • praktyczne doświadczenie w jednym z obszarów: logistyka lub księgowość i finanse lub kadry i płace lub workflow
  • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej
  • praktyczna znajomość zagadnień analizy biznesowej
  • wysoka samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia i doskonała organizacja czasu
  • nastawienie na cel i konsekwencja w działaniu
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność współpracy z Klientem
  • znajomość zagadnień z obszaru Finansów i Księgowości lub gospodarki magazynowej i handlu

Oferujemy:

  • ponad 20 letnie doświadczenie
  • pomocnych wykwalifikowanych specjalistów
  • wsparcie, które spełni Twoje unikalne wymagania
  • możliwość prowadzenia wdrożeń/współpracy z firmami typu Ringier Axel Springer czy też Wittchen
  • ubezpieczenie medyczne
  • karta Multisport
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy

Obowiązki:

  • udział w projektach wdrożeniowych systemów ERP
  • analiza potrzeb biznesowych i proponowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta
  • konfigurowanie funkcjonalności systemu
  • tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • codzienna współpraca z zespołem programistów
  • merytoryczne wsparcie sprzedaży

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.