Konsultant rozwiązań security - middle / senior

Nr Referencyjny: 58900
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - inżynier
  • doświadczenie pracy u dystrybutora, producenta lub intergatora rozwiązań bezpieczeństwa
  • znajomość języka angielskiego min. B2
  • certyfikaty bezpieczeństwa (potwierdzające doświadczenie w pracy oraz CISSP, CEH, ISO27001, Comptia Security+, CISA czy CISM jest świetnym potwierdzeniem)

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B
  • możliwość współfinansowania samochodu

Obowiązki:

  • Wsparcie Klientów w procesie sprzedaży i realizacji projektów z zakresu bezpieczeństwa IT;
  • Bezpośredni kontakt z Klientami;
  • Wsparcie działań handlowych ekspercką wiedzą techniczną;
  • Dobieranie i projektowanie rozwiązań oraz usług bezpieczeństwa IT dla klientów;
  • Aktywny udział w procesie sprzedaży rozwiązań oraz usług bezpieczeństwa IT dla klientów
  • Wycena rozwiązań bezpieczeństwa IT u dystrybutorów i producentów rozwiązań bezpieczeństwa IT
  • Tworzenie dokumentacji ofertowych dla handlowców;
  • Pomaganie klientom w przetestowaniu rozwiązań bezpieczeństwa IT w środowiskach klientów (proof of concept)
  • Wsparcie posprzedażowe klientów w wykorzystaniu zakupionych funkcji bezpieczeństwa w rozwiązaniach i usługach bezpieczeństwa IT.
  • Przygotowanie dokumentacji używanych przez klientów funkcji bezpieczeństwa dla celów programów "Customer Experience"
  • Wystąpienia publiczne na konferencjach, webinariach i spotkaniach poświęconych bezpieczeństwu IT. Nagrywanie webinariów i pisanie artykułów poświęconych bezpieczeństwu IT.
  • Aktywna promocja wyżej wymienionych na Linkedin oraz Facebook.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu rozwiązań i usług bezpieczeństwa IT dla klientów.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.