Konsultant/Analityk Microsoft Dynamics CRM

Nr Referencyjny: 38370
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenia w pracy na stanowisku Konsultanta Dynamics CRM, Dynamics 366
  • umiejętności deweloperskie w środowisku MS Dynamicd CRM
  • znajomości Dynamics CRM
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • udział w prestiżowych projektach informatycznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i zdobywania certyfikatów Microsoft,
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • przyjazną atmosferę pracy

Obowiązki:

  • analiza i modelowanie procesów biznesowych,
  • projektowanie systemów Microsoft Dynamics CRM,Dynamics 365
  • współpraca z zespołami konsultantów innych rozwiązań
  • realizacja zadań przy współpracy z zespołem programistów,
  • tworzenie dokumentacji,
  • wsparcie procesów sprzedaży

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.