Kierownik Utrzymania Ruchu

Nr Referencyjny: nr ref. 3908HT
  • Miejsce pracy: Opole
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Główne zadania:

  • kierowanie ukształtowanym zespołem utrzymania ruchu,
  • zapewnianie ciągłości pracy parku maszynowego poprzez właściwy nadzór oraz działania prewencyjne,
  • ustanawianie standardów kontroli i procedur zapewniających sprawne funkcjonowanie i bezpieczeństwo maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych,
  • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem i bezpieczeństwem maszyn, urządzeń i narzędzi produkcyjnych,
  • nadzór nad infrastrukturą zakładu,
  • przygotowywanie raportów dotyczących stanu wyposażenia technicznego fabryki,
  • ciągłe doskonalenie parku maszynowego w celu zwiększenia jego wydajności,
  • nadzór nad pracą podległego zespołu (ok. 20 osób, w tym specjalistów i liderów w obszarze UR),
  • nadzór nad zamawianiem i kontrolą części zamiennych do maszyn i urządzeń,
  • współpraca z innymi działami, celem doskonalenia procesów produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za plany napraw, konserwacji, remontów maszyn i przestojów fabryki,
  • kontrolowanie budżetu działu,
  • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, mechanika, automatyka, elektronika, itp.),
  • min. 2-letnie doświadczenie w dziale UR na stanowisku kierowniczym,
  • wiedza techniczna z zakresu mechaniki, budowy maszyn, pneumatyki , elektroniki oraz umiejętność czytania schematów,
  • wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy, znajomość procedur awaryjnych,
  • znajomości przepisów BHP i PPOŻ,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • charyzma i umiejętność budowania autorytetu wśród podwładnych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość systemu SAP.

Firma oferuje:

  • pracę w znanej i cenionej firmie,
  • dużą dozę samodzielności,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań,
  • pracę stacjonarną w stałych godzinach od pon. do pt.,
  • dobrą organizację i atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • krajowe i zagraniczne szkolenia,
  • zdobywanie wszechstronnej wiedzy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.