HR Business Partner

Nr Referencyjny: HRBP/037/MKO
  • Miejsce pracy: Suchy Las
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Zakres zadań:

  • Tworzenie i wdrażanie polityki personalnej firmy zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Rozwój employer brandingu wewnętrznego i zewnętrznego firmy
  • Nadzór nad przygotowywaniem siatki płac i zakresu zadań na każdym stanowisku
  • Udzielanie wskazówek dotyczących zarządzania wydajnością (coaching, doradztwo, rozwój kariery, działania interdyscyplinarne)
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych i coachingowych w organizacji

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w dziale personalnym
  • Znajomość systemów CRM, najlepiej SAP
  • Doskonała znajomość prawa pracy
  • Zdolności negocjacyjne i proaktywna postawa
  • Znajomość procesów szkoleniowych, obszaru HR miękkiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat, preferowana forma zatrudnienia B2B
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w godzinach 9-17
  • Realny wpływ na rozwój personalny firmy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się organizacji

Oferta dotyczy pracy stałej.