Executive Assistant

Nr Referencyjny: 1164552
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Dla międzynarodowej firmy, o znanej i cenionej marce, lidera w branży najmu długoterminowego aut oraz zarządzaniu flotą samochodową, poszukujemy osoby na stanowisko Executive Assistant.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie 2 Członków Zarządu
  • zarządzanie kalendarzem (planowanie i organizowanie telekonferencji, wideokonferencji, spotkań)
  • kompleksowa organizacja podróży służbowych również zagranicznych (rezerwacja lotów, hoteli, transferu, wiz, współpraca z Agentem)
  • raportowanie wydatków, faktur
  • zapewnienie prawidłowego i płynnego obiegu dokumentacji i korespondencji
  • przygotowywanie raportów, podsumowań, zestawień, weryfikacja dokumentów
  • zapewnienie wsparcia Senior Managementowi odwiedzającym biuro w Warszawie (rezerwacja hoteli, sal konferencyjnych, transportu)
  • weryfikacja umów pod kątem kwestii formalnych i koordynacja procesu podpisywania dokumentów (kontrola dostarczenia i kompletności wymaganych zatwierdzeń)

Od Kandydatów oczekujemy:
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego lub w trakcje studiów
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - C1
  • bardzo dobrej znajomość MS Office
  • wysokich zdolności interpersonalnych, umiejętności pracy w zespole
  • otwartości na zmiany i dynamikę pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • osobę na tym stanowisku powinny cechować wysokie standardy etyczne, proaktywność
  • idealnym kandydatem będzie osoba otwarta, pełna energii, empatii i chęci działania :)

Oferowane:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach
  • pozytywną atmosferę pracy
  • premie roczne
  • szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenie urlopowe, karta sportowa, masaże biurowe, zajęcia języka angielskiego)
  • elastycze godziny rozpoczęcia pracy od 7:00-9:30