Dyrektor Produkcji

Nr Referencyjny: Kierownik BTL PW 09 Produktion
  • Miejsce pracy: Stryków
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za systematyczne i stopniowe usprawnianie procesu produkcji w fabryce tektury falistej, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Dbałość o środowisko i proekologiczny sposób produkcji, o jakość wytwarzanych produktów a także o efektywność pracy i czynniki kosztotwórcze,
  • Identyfikacja procesów, w których należy przeprowadzić udoskonalenia i modyfikacje, w porozumieniu z Kierownikiem Działu Utrzymania Ruchu,
  • Nadzór, motywacja i zarzadzanie podległymi  pracownikami produkcji, dbanie o ich dalszy rozwój, z ukierunkowaniem na osiągnięcie jak najlepszych wyników produkcyjnych,
  • Samodzielna i niezależna praca przy zarzadzaniu Działem Produkcji, odpowiedzialność za wykonanie planów budżetowych, jak i kontrola bieżących kosztów,
  • Raportowanie stanów bieżących Dyrektorowi Produkcji i Zarządowi Progroup AG.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne o profilu Mistrza/Technika,
  • Wieloletnie doświadczenie  jako kierownik działu produkcji, najlepiej w zakładzie o wysokim poziomie zautomatyzowania,
  • Umiejętność szybkiej analizy sytuacji, reagowania, podejmowania decyzji i ich ukierunkowania na optymalizacje kosztów produkcji,
  • Zdolność do sprawnego zarzadzania pracownikami, zgodnego z filozofia firmy, opartego na szacunku i zaufaniu,
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu co najmniej dobrym,
  • Włada językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym - WARUNEK KONIECZNY,
  • Znajomość języka czeskiego - mile widziana
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, ukierunkowanie na powierzone cele i zadania, kulturę osobista, motywacje i chęć doskonalenia własnych umiejętności.

Oferujemy:

  • Miejsce pracy, gdzie otrzyma Pan/Pani możliwość wykorzystania swoich umiejętności i doświadczenia przy rozbudowie Zakładu Pracy,
  • Liczne szkolenia, podnoszące Twoje kwalifikacje i kompetencje,
  • Bezpieczne, przyjazne, stabilne i pełne wyzwań miejsce pracy u lidera branży papierniczej w Europie, w dynamicznie rozwijającym się Przedsiębiorstwie,
  • Szkolenia wprowadzające i pełną opieka mentorska przy każdym etapie dalszego rozwoju fabryki,
  • Bardzo wysokie i atrakcyjne zarobki, adekwatne do wykształcenia i zdobytego doświadczenia.