Azure Architect/Consultant w zespole Data Analytics in Assurance

Nr Referencyjny: 36050
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wyższe wykształcenie techniczne/ekonomiczne;
  • Doświadczenie w tworzeniu dużej skali architektury opartej o platformę Microsoft Azure;
  • Doświadczenie z rozwiązaniami typu: IaaS, PaaS, Active Directory;
  • Doświadczenie w integracjach hybrydowych pomiędzy chmurą, a infrastrukturą on-premise;
  • Doświadczenie w konfiguracjach bezpieczeństwa dla komponentów środowiska Azure;
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy w grupie, pracy z klientem, komunikatywność;
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla międzynarodowych klientów w Polsce i za granicą;
  • Pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych;
  • Konkurencyjny na rynku, bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych;
  • Możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego

Obowiązki:

  • Projektowanie i budowa architektury data management & data analytics opartej o rozwiązania chmurowe Microsoft Azure;
  • Definiowanie i implementacja najlepszych praktyk i szablonów dla implementacji opartych o chmurę;
  • Optymalizacja konfiguracyjna i kosztowa wdrożeń opartych o Microsoft Azure.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.