Asystent ds. Obsługi Klienta

Nr Referencyjny:
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

OPIS STANOWISKA

  • współpraca z Działem Sprzedaży
  • kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z potencjalnymi Klientami agencji
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Kontrahentami
  • przygotowywanie dokumentacji w systemie CRM
  • uczestnictwo w spotkaniach branżowych

OCZEKUJEMY

  • znajomości pakietu Ms Office
  • łatwości w budowaniu długofalowych relacji
  • umiejętności planowania i organizacji pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną PZU Życie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sprzedaży usług B2B
  • wsparcie podczas wdrażania w zakres obowiązków stanowiskowych

DODATKOWE INFORMACJE