Aleksandra Chmiel-Karakuła

Trener, marketingowiec

Specjalizacja

Organizuję i prowadzę warsztaty biznesowe w całej Polsce. Specjalizuję się w prowadzeniu szkoleń z prezentacji, wizerunku, komunikacji, motywacji, zarządzania i budowania zespołów, liderstwa, obsługi klienta i efektywności. Pomagam w wystąpieniach publicznych, budowaniu asertywność, komunikacji w biznesie, autoprezentacji. Inne obszary działania to efektywność osobista, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie emocjami i stresem, personal branding, tworzenie kampanii społecznych, budowanie relacji z klientami, tworzenie marki i obsługa klienta. Oprócz szkoleń i warsztatów służę radą małym i średnim przedsiębiorstwom. Łączę HR z dozą PR.

Kontakt

Profil na portalach społecznościowych

f

Obszar działania

cała Polska

Kluczowe doświadczenie

Od blisko 10 lat jestem związana w marketingiem, Public Relations i szkoleniami dla różnych organizacji. Moja zawodowa droga jest bogata w różne mniejsze ścieżki, które zawsze spotykają się w jednym punkcie i prowadzą do celu.

Edukacja

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu. Wiedzę na temat działań wizerunkowych i promocji zdobyła na Uniwersytecie Wrocławskim i na wielu szkoleniach o tematyce komunikacji interpersonalnej, asertywności, zarządzania czasem, motywowania pracowników.

Ukończone studia I stopnia filologiczne, j. angielski w biznesie, studia II stopnia dot. komunikacji marketingowej i zarządzania oraz studia podyplomowe z zakresu public relations i nowoczesnego zarządzania zasobami ludźkimi.

Ukończona Szkoła Trenerów Cel we Wrocławiu.

Kwalifikacyjny kurs pedagogiczny.

Dodatkowe informacje

Szczęśliwa mama, energiczna kobieta, profesjonalny partner biznesowy.

Wykorzystujemy pliki cookies.