Zastępca Kierownika Działu Kadr i Płac

Nr Referencyjny: a0t4H00000sO0gGQAS
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

Lokalizacja: zachodnia część aglomeracji poznańskiej.

Obowiązki:

  • wsparcie w zarządzaniu procesem administracji kadrowej i płacowej zgodnie z przepisami prawa pracy,
  • kontrola naliczania i sporządzanie listy płac, prawidłowości deklaracji podatkowych, dokumentów rozliczeniowych ZUS oraz i innych wymaganych dokumentów kadrowo-płacowych,
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, PFRON, GUS, PIP, PPK),
  • doradztwo i wsparcie pracowników w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • bieżąca kontrola zmian w przepisach,
  • raportowanie działań do zarządu.
Wymagania:
  • doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym (min. 5 lat),
  • praktyczna znajomość MS Excel,
  • znajomość obsługi programu Płatnik, Symfonia,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość SAP mile widziana,
  • znajomość składników listy płac i zasad ich rozliczania,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, terminowość, skrupulatność, odpowiedzialność,
  • znajomość przepisów prawa pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o uznanej marce na rynku polskim i europejskim,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet Multisport, fundusz socjalny, finansowanie posiłków),
  • szkolenia pracownicze.
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Paulina Lipińska, tel. +48 509 851 900.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.