Talent Sourcing Consultant

Nr Referencyjny: TSC/037/PSZ
  • Miejsce pracy: Gdańsk
  • Rodzaj pracy: inna

Zadania:

W codziennej pracy wykorzystywać będą:

• umiejętności analityczne do zbierania informacji o rynku pracy,
• pomysłowość i sprawność w poruszaniu się w środowisku Internetu, portalach społecznościowych, aby dotrzeć do właściwych kandydatów,
• łatwość nawiązywania kontaktów poprzez fora branżowe jak i telefonicznie celem zainteresowania kandydatów posiadaną ofertą pracy,
• systematyczność w przeszukiwaniu bazy kandydatów.

Ponadto do obowiązków zatrudnionych osób należeć będzie:

• samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych,
• docieranie do najlepszych kandydatów różnorodnymi kanałami oraz metodami,
• dbanie o to, aby wszystkie procesy rekrutacyjne były realizowane na wysokim poziomie,
• ścisła współpraca na każdym etapie prowadzonych rekrutacji oraz zarządzanie relacjami z kandydatami.

Wymagania

• doświadczenie w rekrutacji IT,
• znajomość metod pozyskiwania kandydatów za pomocą social media,
• proaktywne podejścia oraz inicjatywa w działaniu,
• biegła znajomość języka angielskiego,

Oferta:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego,
• umowa o pracę,
• jasno określoną ścieżkę kariery,
• wykorzystanie różnorodnych metod bezpośredniego docierania do kandydatów,
• atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
• bogaty pakiet szkoleń.